Biz Kimiz

Alfa İletişim ve ŞOK Marketler işbirliği ile “Türkiye’nin Tek Faturasız Ev İnterneti” hizmeti, çok uygun fiyatlarla, DSL ve FİBER alt yapıda sunulmaktadır. Müşterilerin ŞOK Market kasasından veya CEPTEŞOK uygulaması üzerinden rahatça ödemelerini yapabildiği ve fatura derdi olmadan sınırsızca kullanabildiği hizmetin alt yapısı, kurulum hizmeti ve müşteri hizmetleri yönetimi Alfa İletişim tarafından yürütülmektedir.

Alfa iletişim, Oris Telekom markası ile kurumlara uygun Telekom çözümlerini kendi şebekesi üzerinden sunarak, rekabetçi fiyatlarla büyük ölçekli müşterilere katma değer sağlamaktadır. Hem ISS(İnternet Servis Sağlayıcı) hem de STH (Sabit Telefon Hizmetleri) lisansları ile birçok kamu kurumu ve kurumsal müşterilere ses, data ve güvenlik hizmetleri sunmaktadır.

Alfa İletişim, abonelerine sunduğu tüm hizmetlerinde farklılaşmayı hedefleyerek maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu kapsamda operatörlere sunmuş olduğu alternatif altyapı seçenekleriyle telekomünikasyon sektörünün gelişmesine de katkıda bulunmaktadır.

 HEMEN BAŞVUR