330 ₺

237 ₺

'den başlayan fiyatlarla

VDSL/FİBER

35

Mbps'e
Kadar Hız
  • Faturasız
  • Uygun Fiyat
  • Taahhütsüz
  • AKN'siz Limitsiz
  • Kolay İptal
Başvur

35

Mbps'e
Kadar Hız

330 ₺

237 ₺

'den başlayan fiyatlarla

Faturasız

Uygun Fiyat

Taahhütsüz

AKN'siz Limitsiz

Kolay İptal

Faturasız Ev İnternetine
Hızlı Başvuru

Kişisel veri aydınlatma metnini okudum ve anladım.
Bu form ile doğrudan abonelik başlatılmaz. Abonelik hakkında her konuda bilgi verebilmemiz için formu doldurabilirsiniz.

Tarife Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarifeler yalın internet olup taahhütsüzdür ve TL yüklemelidir.

Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan bağlantı hızına kadar, altyapının destekleyeceği en yüksek hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

35 mbps ve 100mbps tarifede vdsl alt yapıda modem zorunlu olmayıp, fiber altyapıda ise modem kullanımı zorunludur ve aylık 40TL olarak tarifeye kira bedeli eklenir. Abonelik iptal durumunda modemin Alfa İletişim’e 15 gün içinde eksiksiz bir şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Modemin iade edilmemesi durumunda 1200TL faturalanacaktır.

VDSL altyapıda modem zorunlu olmayıp, talep edilmesi durumunda sıfır modem ücreti 960 TL, VDSL Yenilenmiş Modem modem ücreti 600 TL kapıda ödemelidir.

469 TL olan kurulum bedeli bir defaya mahsus ilk ödemede alınmaktadır.

197 TL ve 237 TL indirimli paket sadece yeni başvuru yapmış olan Şoknet müşterileri için geçerlidir. Mevcut Şoknet müşterileri bu paketten faydalanamaz.

Abone’ye ait bağlantı adresindeki her türlü bina içi kablolama Abone’ye aittir. Şok Net tarafından aktif bilgisi iletilen hizmetin Abone’nin yükümlülüklerini yerine getirememesi nedeniyle, abone tarafından kurulumun gerçekleştirilmemesi, Şok Net tarafından faturalandırmaya engel değildir.

İnternet taşıma işlemi eski internet hizmeti servis sağlayıcının taşıma başvurusunu onaylanmasıyla tamamlanacaktır.

Aboneler, kampanya kapmasındaki hizmetler ile ilgili talep/şikâyet bildirimlerini 0850 800 07 65 Destek Hattı’na telefon ile veya info@alfailetisim.com.tr e-posta adresine göndererek ulaştırabilir.

Şok Net, tarife ve kampanyalardaki değişiklik hakkını saklı tutar.

Aboneler, Şok Net Kampanyası Tarife Bilgilendirme ve Kampanya Formu’nu imzalayarak kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

 HEMEN BAŞVUR